Anaokulu Mobil Uygulama ile Veliyle Paylaşabilecekleriniz

Anaokulu Mobil Uygulaması 35

Anaokulu Öğretmenleri ve Bilgilendirme Sorunları

Anaokulu Mobil Uygulama İle İletişimde Kolaylık

Öğretmen ve veli iletişiminin etkisiz oluşu ve öğretmen verimini düşürdüğü gerçeğinden hareketle oluşturulan Mobil Kreş uygulaması, kullanıcılara pek çok yeni özellik vaat etmekte. Yöneticiler, öğretmenler ve veliler için ayrı ayrı ara yüzleri bulunan uygulamada bulunan özellikler, iletişim konusuna tamamen çözüm getiriyor. Bunun yanında öğrencinin gelişiminin takibi, etkinlik görüntileri, günlük rutinlere bakış imkanı gibi seçenekleri ile öğretmenler ve veliler arasında yapılan görüşmelerin temelini oluşturan konuları kolaylaştırıyor.
Anaokulu Mobil Uygulaması 38 - Okul Habercisi Kreş ve Anaokulu Mobil Uygulaması Veli Tanıtım Grafiği

Anaokulu Öğretmenleri ve Bilgilendirme Sorunları

Anaokulu öğretmenliği oldukça keyifli bir meslek. Küçük çocukların verdiğiniz eğitim ile şekillendiğini görmek, çıplak gözle onların gelişimlerine tanık olmak insanı paha biçilemez duygulara sevk ediyor. Çocukların büyürken yaşadıkları değişimi görmek isteyen, bu konuda bilgilenmek isteyen veliler ile iletişim kurma konusu ise öğretmenlerin en büyük problemi.
Veliler, doğal olarak kendi çocuklarının gelişimi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorlar. Çocukları için en iyisini isteyen veliler, çocuk gelişimi programları, oynanan oyunlar hatta günlük uyku saatleri hakkında dahi bilgi almak için öğretmenler ile iletişime geçiyor. Her sınıfta en az 20 öğrenci olduğu düşünülünce bu durum, öğretmenlerin her gün en az 20 kişiyle yazışması veya telefon ile konuşması anlamına geliyor. Bu durum da doğal olarak öğretmenleri sıkıntıya sokabiliyor. Çünkü bu kadar yoğun bir telefon trafiği ile kendilerine ayıracak vakit bulmak oldukça zor. Daha da kötüsü, öğrenciler için hazırlamaları gereken programları hazırlamak için uygun vakit de bulamıyorlar.
Bu iletişim problemleri uzun zamandır hem öğretmenlerin hem de kurumların en büyük sorunu. Veliler de öğretmenlerin yoğun olmalarından dolayı verdikleri yüzeysel cevaplardan memnun olmuyor. Dolayısıyla ortaya istenmeyen bir bilgilendirme ve iletişim sorunu çıkıyor. Herkesin öğrenciler için en iyisini istediği bir noktada oluşan iletişim sorunları, öğrencilerin iyi bir eğitim almasının dahi önüne geçebiliyor.

Okul Habercisi Anaokulu Mobil Uygulaması Özellikleri

 1. Okul Habercisi Bildirim Paneli Nasıl Kullanılır?

  Okul Habercisi anaokulu ve kreş mobil uygulaması bildirim paneli, öğrencilere ilişkin tüm bilgilerin girilebildiği bir alan. Öğrencinin ders programı, gün içinde yaptığı etkinlikler, fotoğraf ve videolar, uyku zamanı, beslenme saatinde yedikleri ve çok daha fazlası panel üzerinden girilebiliyor.
  Anaokulu Mobil Uygulaması 43

 2. Mobil Uygulaması ile Öğrenci Gelişimi Takip Edilebilir Mi?

  Anaokulu mobil uygulama, öğrencilerin günlük faaliyetlerinin bir listesinin tutulmasını sağlamaktadır. Öğrencinin o gün ne kadar uyuduğu, oynadığı oyunlar, yediği yemekler ve daha fazla bilgi, öğretmen tarafından sisteme yüklenebiliyor. Veli, sistemdeki bu bilgileri kolaylıkla kendi ekranı üzerinde görüntüleyebiliyor.
  Anaokulu Mobil Uygulaması 57

 3. Velilerle Günlük Aktivite Paylaşımı Nasıl Yapılıyor?

  Gün içinde yapılan aktiviteler uygulama üzerinden görüntülenebiliyor. Fotoğraflar, videolar ve etkinlik kazanımları sisteme yüklenebiliyor. Ayrıca sistem üzerinden etkinlikte kullanılan materyaller ve etkinliğin içeriği hakkında bilgi de alınabilmekte.

  Anaokulu Mobil Uygulaması 56

 4. Veliler Okul ile Nasıl İletişime Geçiyor?

  Veliler ile okulun iletişimi direkt olarak uygulama üzerinden sağlanabilmekte. Veliler, etkinliklerin sonlarına not ekleyebildikleri gibi öğretmene ve kuruma direkt mesaj gönderebiliyorlar. Bunun yanında düzenlenecek etkinliklere katılım sağlanıp sağlanamayacağı da yine uygulama üzerinden kuruma bildirilebiliyor. Öğretmenin eklediği etkinlik duyurusuna interaktif olarak uygulama üzerinden onay verilebiliyor.

 5. Anaokulu Mobil Uygulama ile Ne Tür Bildirimler Gönderiliyor?

  Uygulama, aile ile öğretmen ve aile ile kurum arasındaki koordinasyonu tam olarak sağlamakta. Kurum etkinlikleri bildirim olarak aileye gönderilebildiği gibi, servis ve aidat ödemeleri de bildirim yolu ile ailelere gönderilebiliyor. Bildirim sıklığı ayarlanabiliyor. Ayrıca aileler tüm bildirimleri tek bir ekranda görebildikleri için, hiçbir duyuru gözden kaçmamış oluyor.
  Anaokulu Mobil Uygulaması 41 - Okul Habercisi Mobil Kreş ve Anaokulu Uygulaması

Anaokulu Mobil Uygulama Kullanım Ücretleri

Kurum, öğretmen ve veli için uyumlu bir çalışma fırsatı sunan Anaokulu Mobil uygulamada, ücret konusunda oldukça uygun fırsatlar var. Üç ayrı paket seçeneği ile kurumların ihtiyaçları doğrultusunda seçim yapabilmesine olanak tanınıyor. Temel özellikler arasında bulunan bilgilendirme seçenekleri (öz bakım, uyku bilgilendirmesi vs.), veli bilgilendirme bölümü (hızlı yoklama alma, rozet talebi vs.), ödemeler takibi, veli ekleme, fotoğraf ve video yükleme, otomatik aidat ve servis ücreti yenileyici gibi özellikler üç paket için de kullanılabilir durumda.

Kullanımı daha profesyonel hale getirmek isteyen firmalar için en üst pakette benzersiz özellikler bulunuyor. Premium paketinde tüm sınıfa aynı anda bilgilendirmelerin geçilebilmesi sağlanıyor. Böylece öğretmenler teker teker uğraşarak zaman kaybetmemiş oluyor. Ayrıca yorumlaşma özellikleri, ödeme hatırlatmaları, ileri tarihli duyurular oluşturulması ve çok detaylı gün programları oluşturulması da premium pakette sağlanan özellikler arasında.

Okul Habercisi Basic, Okul Habercisi Lite ve Okul Habercisi Premium ödeme planları hakkında daha ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Öğretmenler İçin Zaman Tasarrufu

Anaokulu Mobil Uygulaması sayesinde öğretmenler, zamandan tasarruf ederek kendilerini öğrencilerinin gelişimine adayabilir. Onlar için program yazmanın, gelişimlerini takip etmenin gözlerinin önünde büyümelerinin hazzını yaşayabilir. Kurumlar, öğretmenlerinin verimli bir şekilde öğrencilerini yetiştirmelerinden hareketle prestij ve tanınırlık elde etme şansı yakalıyor. Veliler ise bu uygulama sayesinde çocukları hakkında ayrıntılı bilgiye kolaylıkla ulaşabiliyor.

Okul Habercisi Anaokulu ve Kreş Mobil Uygulama hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz.

“Anaokulu Mobil Uygulama ile Veliyle Paylaşabilecekleriniz” hakkında 14 yorum

 1. Bir öğretmen olarak bizim için oldukça faydalı olacağını düşünüyorum.
  Veli açısından da beklentileri karşılayacak nitelikte..
  Faydalı ve verimli olması dileği ile..

 2. Sevgi Sincar

  Çocuko Anaokulu olarak uygulamanızı kullanıyoruz, Aylık yapılacak etkinlikler ,geziler , yemek menüsü, kavramlar başta üzere günlük yaptığımız programlar ,özbakım becerileri, uyku saatleri ,gün içindeki çocuklarının eğlenceli resim ve videoları paylaşmakta ve öğretmen notu ile günlük bilgi aktarılmaktadır. Uygulama için çok teşekkürler .

  1. Merhabalar Sevgi hanım,
   Bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Memnuniyetiniz bizim için çok önemli. Nice mutlu kullanımlar dileriz.

 3. Fatma yazıcı

  Bir öğretmen olarak bizim içinde veli açısından da faydalı olabilecek nitelikte olduğunu düşünüyorum.Başarılarınızın devamını temenni ederim

 4. Gerçekten çok faydalı ve güzel bir uygulama,bir öğretmen olarak işimi kolaylaştırıp veliyle iletişimimi güçlü bir hale getirdi.Hem veliler hemde ben gerçekten çok memnunuz, teşekkür ederiz.

  Özel Çayeli Anakucağı Kreş ve Gündüz Bakım Evi

 5. HAVVA YAZICI

  Okul habercisi iletişim uygulaması sayesinde daha sistemli ve düzenli bir okul-veli iletişimi sağladığımızı düşünüyorum. İletişim defterlerine harcadığımız zamanın ne kadar boş olduğunu anlamamıza sebep oldu. Her bilginin istenilen zamanda veliye ve veli tarafından da öğretmene ulaşmasını sağlıyor. Çok kapsamlı ve firma tarafından her türlü bilgi desteği istenilen zamanda sağlanmakta. Hem veli hemde öğretmen memnuniyetini yaşıyoruz. Çok teşekkür ederiz.

 6. Hem veliler için hemde öğretmenler için oldukça mükemmel bir uygulama. Kesinlikle her okulun veli ve öğretmenlere sunması gereken bir hizmet. Düşünen ve emeği geçenlerin yüreğine sağlık. Gerçekten muhteşem

 7. Gerçekten çok faydalı görünüyo öğretmenlerin ve merak eden tüm velilerin ortak çözüm yolu diyebiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir