Mobil Kreş ve Anaokulu Veli Bilgilendirme Sistemi

Anaokulu Mobil Uygulaması 1- Okul Habercisi kreş ve anaokulu mobil uygulama ile teknolojiyle tanışın

Teknoloji ile Hızlanmak, Güçlenmek ve Kazanmak

İletişim çağındayız. Hatta bu tabirin artık eskidiğini ve günümüzün koşullarını yeterince karşılayamadığını bile söylemek mümkün. ‘Süper hızlı iletişim’ çağındayız dersek daha yerinde bir ifade olacaktır. İyi iletişim, yaşamın her alanında vazgeçilmez bir rol oynuyor. Böyle bir ortamda mobil anaokulu ve kreş uygulamalarının değeri daha da artıyor.

Her yerde olduğu gibi anaokulları ve kreşlerde de mobil iletişimin gücü ve önemi konusunda gerekli farkındalık oluşmuş durumda. Ne kadar etkili bir iletişim kurulursa o kadar sağlıklı bir eğitim süreci ve iş akışı elde ediliyor. Bunun bilincinde olan kurumlar da etkili ve hızlı bir iletişim sağlamak için en iyi anaokulu ve kreş mobil uygulaması arıyorlar. Söz konusu eğitim olduğunda ‘etkili iletişim’ ihtiyacı öğrenci – öğretmen arası, öğretmen – öğretmen arası ve öğretmen veli arası tüm varyasyonlar için geçerli ve elzem durumda.

Özellikle anaokulu ve kreş mobil uygulamasının temelinde, öğretmen ile veli ya da daha genel bir yaklaşımla ‘kurum ile veli’ arasındaki iletişim, elbette bu varyasyonlar arasında en önemli olanı.

Çünkü veli merak eder. Her ebeveyn, her yaştaki çocuğunu, her zaman merak eder. Bunun yanında bir ebeveynin, özellikle daha minik bir çocukken ve ondan ilk kez ayrıldığı dönem olan anaokuluna ya da kreşe gönderirken çocuğuna yönelik ilgisi ve kaygıları çok daha fazladır. O yüzden sorular sorar, durmadan arar, her şeyi takip etmek ister.

İş Akışınıza Yenilik Katma Zamanı

Burada veliye doyurucu bilgi sunmanın önemi ve gereğinin farkında olan kurumlar da bunu sağlamaya çalışır. Ancak bu iletişim, veli bilgilendirme defterleri, telefon aramaları ve mesajlaşmaları gibi klasik yöntemlerle sürdürülmeye çalışıldığında ve sadece velinin erişim taleplerine cevap verme çabasına dönüştüğünde, bu görev, içinden çıkılamayacak bir hale gelebiliyor ve çok yorucu olabiliyor. Kurum için zaman kaybı, öğretmen için başa çıkması zor bir iş yükü ve strese dönüşebiliyor.

Çünkü anaokulu ve kreşlerde öğretmenin günlük bir görev listesi ve iş akışı vardır. Bunu en etkin şekilde gerçekleştirmek ister. Öğretmen çocukları karşılar, kahvaltılarıyla ve diğer öğünleriyle ilgilenir, uyku düzenlerini sağlar, eğitimlerini verir, onlarla oyun oynar ve eğitim programı içerisinde daha pek çok etkinliklerini tertip ve takip eder.

Tüm bunlar olup biterken bir yandan da meraklı velilere bilgi aktarması gerekir. Tabi ki bunu gün içinde sık sık görev akışını sekteye uğratacak şekilde velilerle iletişim kurarak yapamaz. Günün sonunda, gün içindeki tüm etkinliklerle ilgili notları alır ve bunları gerekli evraklara kaydederek raporlarını oluşturur. Bir yandan da bu günlük etkinliklerle ilgili bilgilendirmeyi velilere online araçlarla veya mobil anaokulu uygulamalarıyla da yapmaya çalışır.

Hızlı, basit ve pratik bir mobil anaokulu ve kreş uygulaması olan Okul Habercisi Veli Bilgilendirme Sistemi, kolay anlaşılır ve kolay kullanılan ara yüzü ile hem öğretmen, hem de veli için gerçek bir can simidi olarak yetişmektedir. Öğretmenlerin günlük görevlerini ve iş akışlarını kesintiye uğratmadan kolayca her tür bildirimi girebildikleri bir kreş ve anaokulu mobil uygulama olan Okul Habercisi, ebeveynler için de çocukları ile ilgili her tür bilgilendirmeleri anında alabildikleri bir ortamdır.

Güncel kampanyalarımızı öğrenmek için online mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Okul Habercisi Anaokulu ve Kreş Mobil Uygulama hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz.

“Mobil Kreş ve Anaokulu Veli Bilgilendirme Sistemi” hakkında 17 yorum

 1. Sevinç Gök

  Tek kelimeyle harıka bir program.İletişimde zaman kaybı olmadan gün içerisinde okul bilgilerin velilere sağlıklı bir şekilde iletilmesi …Emeği geçen herkese teşekkürler…

 2. Aynen öyle bende çocuğumu kreşe gönderiyorum onun her anını merak ediyor ve kreşte gün içinde nasıl vakit geçirdiğini düşünüyorum bu merakımı ve düşüncemi gidermek için herzaman öğretmenini aramak pek uygun olmuyor. Böyle bir uygulamanın işimizi çok kolaylaştıracağını düşünüyorum. Harika bir iş elinize sağlık

 3. Emine İlyas

  Kızım kreş de gün içinde ne yaptı ne yedi ne kadar yedi hepsini ayrıntılı Bi şekilde öğreniyorum çok güzel Bi uygulama tebrik ediyorum

 4. Gözde Şahin

  Çok güzel bir program. Çocuğum kreşte hangi aktiviteleri yaptı ne yedi ve ne kadar uyudu bunların hepsine tek bir yerden ulaşmak harika. Emeğinize sağlık.

 5. Fatma yazıcı

  Eğitimi teknolojiye bi adım daha yaklaştırarak veliler ve öğretmenlerin daha çok iletişim içimde olmasını sağlayan bir uygulama olmuş emeğinize sağlık.

 6. Esra Gözütok Koşak

  Okul Habercisi uygulamasını anaokullarının veli bilgilendirme konusunda işini kolaylaştıran bir sistem olarak gayet verimli buluyoruz.
  Yalın ve rahat kullanımı ile de herkesin kolayca kullanabileceği bir mobil uygulama olması ise ayrı bir avantajdır.
  Programı hazırlayıp bizlere sunan ekibe çok çok teşekkür ediyor daha güzel çalışmalar için şimdiden başarılar diliyoruz.
  Emeğinize sağlık…

 7. Oğuzhan Şentürk

  Anaokulu mobil uygulaması gerçekten başarılı. Aynı zamanda okulhabercisi.com üzerinde yayınladığınız blog yazıları da oldukça bilgilendirici. Uzun yıllardır sizinle çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir