Satış Ortaklığı Şartlar ve Koşullar

Bu Anlaşma, Okul Habercisi Satış Ortaklığı Programına üye olarak katılımınıza uygulanan tüm hüküm ve koşulları içermektedir.

1. Kayıt

Okul Habercisi’ndeki tüm ücretsiz ve ücretli hesaplar otomatik olarak bir ortaklık hesabına kaydolur, ancak üye olmanın tek şartı bu değildir. Zaman zaman, tüm kurallarımıza ve anlaşmalarımıza uyduğunuzdan emin olmak için hesabınızı iyi niyet çerçevesinde değerlendireceğiz. Kendi takdirimize bağlı olarak, sitenizin ve tanıtım yöntemlerinin Programınıza uygun olmadığını, sitenizin yasadışı, küçük düşürücü, müstehcen, taciz edici içerik içeren görüntüler veya içerik içeriyorsa bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir nedenle uygun olmadığını tespit edersek hesabınızı reddedebiliriz veya bu tür yasadışı faaliyeti kolaylaştıran, şiddeti teşvik eden, başkalarına telif hakkı ihlali teşviki konusunda tanıtım yapan/yardım eden, siteniz bir iş fırsatı programını destekliyorsa veya teşvik ediyorsa (toplu olarak “İçerik Kısıtlamaları” gibi) sakıncalıdır.

2. Satış Ortaklığı Linklerinin Kullanımı

Okul Habercisi’nin Satış Ortaklığı web sitesi olarak, bu Sözleşmenin şartlarına uygun olarak seçtiğiniz herhangi bir promosyon biçimini kullanabilirsiniz. Sitemizdeki banner reklamları, buton linkleri ve/veya metin linklerini (bundan sonra “Linkler” olarak anılacaktır) kullanabilirsiniz, ancak SPAM YAPAMAZSINIZ. İstenmeyen bir toplu e-posta programının sonucu olarak belirlediğimiz veya makul şekilde şüphelendiğiniz tarafınızca veya sizin adınıza yaptığınız her türlü faaliyet, Programdan derhal feshedilmeniz ve aksi takdirde bu nedenle sizden para veya puan kaybetmenizle sonuçlanacaktır. İzin verilen promosyon linkleri, Satış Ortaklığı Sitenizde veya diğer tanıtım programlarınızda sergilenmek üzere Okul Habercisi’nin ticari adlarını, hizmet markalarını ve/veya logolarını içerebilir. Buradaki hüküm ve koşullara tabi olarak, sahip oldukları web sitelerinin tanıtımını yapmak amacıyla ve yalnızca Satış Ortaklığı Sitenize yerleştirmek üzere söz konusu Bağlantılara ve diğer belirlenmiş tanıtım malzemelerine erişmek ve indirmek için sınırlı, münhasır olmayan, devredilemez bir lisans verilir; Okul Habercisi tarafından işletilen veya kontrol edilen. Linkleri kullanırken, bu Linkleri veya Linkleri kurmak ve sürdürmek için bizimle tam bir işbirliği yapacağınızı kabul edersiniz. Bir Bağlantı sadece iznimizle görsel olarak değiştirilebilir.

3. Puanlar ve İndirim Kuponları

Sizin aracılığınızla veya Linkler vasıtasıyla bize gönderdiğiniz ve ödemesi gerçekleştirilmiş satışlardan %50 oranında indirim kuponu veya cüzdan puanı kazanırsınız. Bu miktar, sizin aracılığınızla gelen müşterinin (bundan sonra “Müşteri” olarak anılacaktır) toplam sepet tutarı üzerinden hesaplanır. Müşteri kaydolduktan sonraki 14 gün içinde ödemelerini yaparsa, bu satışlarda da %50 cüzdan puanı veya indirim kuponu alırsınız. Müşteri ilk 14 gün içerisinde iade talebinde bulunursa, herhangi bir şekilde sizin referansınızı satıştan siler veya sildirirse veya Satış Sözleşmemizdeki kurallarımıza uymazsa kazandığınız puanlar veya indirim kuponları herhangi bir uyarı verilmeksizin silebilir veya kullanılmaz hale getirebiliriz. Ancak, Müşteri ilk 30 günlük süre içerisinde ödeme yapmaz ise herhangi bir cüzdan puanı veya indirim kuponu kazanamazsınız.

4. Puan ve İndirim Kuponu Kuralları

Sizin aracılığınızla yapılan tüm satışlar için tek seferde en fazla 2500 ₺ (türk lirası) kazanabilirsiniz. Bu da demektir ki 5000 ₺ üzerindeki satışlarda 2500 ₺’den fazla puan kazanamazsınız. Hesabınızda biriken puanlar ve indirim kuponları bir sonraki satın alımda kullanılabilir olmaktadır. Ancak kazandığınız puanların sadece sepet tutarınızın yarısı (%50’si) kadarını bir seferde harcayabilirsiniz. Örneğin; hesabınızda 5000 ₺ puan olduğu halde sepette 2000 ₺ tutarında bir satın alım yaptığınızda sepet tutarınızın %50’si oranında puanınız hesabınızdan düşülür ve 1000 ₺ ödeyerek satın alımı tamamlayabilirsiniz.

5. Puan ve İndirim Kuponu Kazanılamayacak Durumlar

Her bir yeni müşteri için, benzersiz bir ortaklık bağlantısı üzerinden yönlendirilen komisyonlar kazanılabilir. Geçmişte herhangi bir zamanda bizimle bir hesabı olan herhangi bir müşteri tarafından tanımlanan mevcut bir müşteri, programla ilgili bir puan kazanımı için uygun olmayacaktır.

Şu anda kupon kullanıyor olsanız bile, Satış Ortaklığı kuponlarınızdan herhangi birini iptal etme hakkımız saklıdır.

Şüpheli işlem nedeniyle ödemenizi bekletmedikçe, bir önceki ay kazanılan tüm puanlar ve kuponlar bir sonraki satın alımlarınızda geçerlidir.

6. Herhangi bir ayda bizimle satışta 25.000 türk lirasından fazla üreten Satış Ortaklığı için özel kuponlar oluşturulmasına izin veriyoruz. Bu kuponlar Satış Ortaklığı tarafından müşteriye özel bir indirim verecek şekilde özelleştirilebilir ve kalan kısım Satış Ortaklığıa puan olarak sunulacaktır.

7. Çerezler ve Özel Kuponlar

Bağlı kuruluş çerezi, başvurunuzu ilk ziyaretinizden sonra 360 gün boyunca geçerlidir. Bağlı kuruluşunuz, Satış Ortaklığı bağlantınızı tıkladıktan sonraki 60 gün içinde premium üye ya da uzatılmış üye olmaya karar verirse, satışlarından yine de puan kazanacaksınız. Diğer bir deyişle, sizinkini tıkladıktan sonra kimsenin Satış Ortaklığı bağlantısını tıklamazlarsa.

Bir Satış Ortaklığıtan özel bir kupon kullanılarak oluşturulan satışlar, müşterinin tıkladığı bağlantıdan bağımsız olarak kuponu sağlayan Satış Ortaklığıa kredilendirilir.

8. Çeşitli

Sonlandırılmış hesaplar, daha önce açık ifademiz olmadan Program için geçerli olamaz. Bu Anlaşma, yasa seçimini düzenleyen kurallara atıfta bulunmadan Türkiye Cumhuriyeti Devleti yasalarına tabi olacaktır. Okul Habercisi, bir Satış Ortaklığı tarafından üretilen satışların sürekli olarak yüksek geri ödeme / iptal oranına sahip olduğu durumlarda gerekli görülen bir süre için komisyon tutan bir rezerv fonu oluşturma hakkını saklı tutar. Okul Habercisi, satışların geçerliliği ile ilgili her türlü ihtilaf veya iddiada tek ve nihai hakem olacak. Doğru kayıt tutmayı kolaylaştırmak için, birden fazla Okul Habercisi Satış Ortaklığı hesabı kesinlikle yasaktır. Bu Sözleşmeyi, önceden yazılı iznimiz olmadan, yasalar veya başka şekillerde atayamazsınız. Bu kısıtlamaya tabi olarak, bu Anlaşma taraflara ve onların ilgili haleflerine ve görevlilerine karşı bağlayıcı, yarar sağlayacak ve uygulanabilir olacaktır. Bu Anlaşma’nın herhangi bir hükmündeki katı performansınızı uygulamadaki başarısızlığımız, daha sonra bu hükmü veya bu Anlaşmanın herhangi bir hükmünü uygulama hakkımızdan feragat etmeyecektir.

(Mevcut Satış Ortaklığı Şartlar ve Koşullarını önceden haber vermeksizin değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız.)
Oluşturma: 26 Kasım, 2019
Son Güncelleme: 26 Kasım, 2019